W dniach 14-22 maja 2017 r. 37 uczniów klasy IIIa i innych klas z Zespołu Szkół Publicznych im. Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim byli na zielonej szkole w Sianożętach.
Nasz pobyt nad morzem zawdzięczamy rodzicom uczniów oraz Pani Bożenie Kończak i Kołu Łowieckiemu ?Szarak?, którzy wsparli nas finansowo. Serdecznie dziękujemy!
Organizatorem zielonej szkoły było Biuro Turystyczne ?Kubuś i Marta? z Świebodzic.
Uczniowie, wychowawcy i rodzice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze