Pragnę podziękować Wszystkim za tak liczny udział w uroczystościach pogrzebowych mojej Ukochanej żony, za modlitwę, życzliwe słowa, wyrazy współczucia.
Dziękuję także Księżom oraz służbie liturgicznej ołtarza, Szafarzom za oprawę liturgiczną.
Wasza obecność była dla mnie, rodziny i moich najbliższych ogromnym wsparciem i najpiękniejszym darem. Dziękuję serdecznie także tym wszystkim, którzy nie mogąc uczestniczyć w pogrzebie, towarzyszyli nam swoją modlitwą.
Wiesław Bieniek
z najbliższą rodziną
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze