Przed XV Sesją Rady Miasta Kamienna Góra radni podziękowali za organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kamiennej Górze.
Podziękowania przyjął szef sztabu Marek Dańczak. Jak poinformował wszystkie fanty przekazane na finał zostały zlicytowane i odebrane.
WOŚP zagrał w Kamiennej Górze po raz 22.
Działający przy Centrum Kultury w Kamiennej Górze, ale grający również w Krzeszowie, Pisarzowicach i Przedwojowie, sztab zebrał 56 906,58 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze