Przedstawiciele klubu Dragon Miszkowice przyszli na dzisiejszą (wtorek, 18 grudnia) sesję rady powiatu kamiennogórskiego.
Klub z Miszkowic bierze udział w rozgrywkach piłki nożnej. W klubie działa m.in. sekcja dziewcząt. Przedstawiciele klubu przyszli dzisiaj podziękować władzom powiatu za wsparcie finansowe udzielone w tym roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze