Pięcioletnia Kaja Andzel wraz z Rodziną pragnie podziękować Panu Sergiuszowi Koch za systematyczną pomoc finansową i rzeczową. Wsparcie, które nasza rodzina otrzymała od Pana pozwoliło przetrwać nam bardzo trudny okres moich licznych i ciężkich chorób.

W ciągu mojego niespełna pięcioletniego życia byłam prawie 40 razy hospitalizowana. Moje choroby znacznie zubożyły naszą rodzinę. Pańska pomoc sprawiła, że mogłam być leczona w prawidłowy sposób. Bardzo Panu za to dziękuję.
Kaja Andzel z rodziną
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze