Przed dzisiejszą (piątek, 22 lutego) sesją rady gminy Marciszów wręczone zostały pamiątkowe statuetki.
Uhonorowani zostali sołtysi, którzy pełnili funkcję w poprzedniej kadencji. Statuetki są formą podziękowania za ich zaangażowanie.
Pamiątki otrzymali sołtysi obecni na posiedzeniu. Kolejne wręczane będą przed następnymi sesjami. Statuetki otrzymują wszyscy sołtysi poprzedniej kadencji, bez względu na to, czy pełnią tę funkcję również w obecnej kadencji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze