Reklama

Podziękowania dla kamiennogórskiej policjantki

Do kamiennogórskiej komendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszek, które pomogły w ustalenie sprawczyni szkody parkingowej pod jednym ze sklepów.

Sprawa zaczęła się na początku maja. Uszkodzenie samochodu na przysklepowym parkingu zgłosiła kobieta. Na monitoringu widać były prawdopodobną sprawczynię. Nagranie pozwoliło tylko na ustalenie marki pojazdu i fakt, że prowadziła go kobieta. 

Tego samego dnia, podczas patrolu na terenie miasta, policjantki zauważyły pojazd, który mógł uczestniczyć w szkodzie. Chwilę później do pojazdu wróciła kobieta zarejestrowana przez monitoring.

Reklama

Właścicielka uszkodzonego pojazdu napisała do policjantek maila.

"Szanowny Panie Komendancie,

Chciałabym serdecznie podziękować funkcjonariuszce (...) z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, która pomogła mi w ustaleniu sprawcy szkody parkingowej na terenie jednego ze sklepów.

Jej zaangażowanie, życzliwość i profesjonalne podejście pozwoliły szybko i sprawnie wyjaśnić sytuację, która dla mnie jako poszkodowanego była stresująca. Taka postawa zasługuje na uznanie i jest dowodem na to, że Policja rzeczywiście służy obywatelom pomocą, także w codziennych, niekryminalnych sprawach.

Reklama

Proszę o przekazanie mojej wdzięczności funkcjonariuszce oraz wyrazy uznania dla całego zespołu.

Z wyrazami szacunku, (...)"

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama