Składamy gorące podziękowania Pani Iwonie Krawczyk Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego za ogromne zaangażowanie na rzecz Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji, naszych pacjentów i społeczności lokalnej Powiatu Kamiennogórskiego a także Województwa Dolnośląskiego.
Na wniosek Pani Wicemarszałek Iwony Krawczyk w dniu 28 czerwca br. Sejmik Województwa Dolnośląskiego postanowił Uchwałą nr XLVIII/1663/18 dokonać zmian w planie wydatków budżetowych Województwa Dolnośląskiego w dziale 851 - ochrona zdrowia, w tym w sprawie wniesienia wkładu do spółki prawa handlowego - Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Kamiennej Górze w kwocie 1.700.000 zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze