Dzisiaj (wtorek, 22 stycznia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców szkół licealnych.
W rywalizacji dziewcząt drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących pokonała uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących 21:20. Mecz chłopców wygrała (46:21) drużyna ZSO.
Zwycięzcy awansowali do półfinałów strefy jeleniogórskiej, które odbędą się w Jeleniej Górze.
Zawody zorganizował MOS Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze