Dzisiaj (środa, 22 sierpnia) na placu zabaw przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze odbyło się kolejne spotkanie z Wesołe podwórka.
W tym roku każdy wyjazd Centrum Kultury na miejskie podwórko jest inny. Podczas każdego ze spotkań zabawy prowadzą inni animatorzy. Dzisiaj z dziećmi bawiła się pszczółka Madzia. Pracowity owad zachęcił do wspólnej zabawy nie tylko dzieci, ale również rodziców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze