W Marciszowie rozegrany został finał stref I i II w piłce nożnej LZS dziewcząt i chłopców. Prawy gry miały najlepsze drużyny z sześciu powiatów z terenu byłego województwa jeleniogórskiego.
W turnieju grać mogli zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2007 i młodsi.
Do Marciszowa przyjechały tylko cztery drużyny, po dwie w turnieju dziewcząt i chłopców. Rozegrane zostały więc tylko dwa spotkania. Wszystkie drużyny wywalczyły awans do finału dolnośląskiego.
Wśród chłopców MKS Chełmsko Śląskie pokonał SP Lubomierz. W rywalizacji dziewcząt MKS Chełmsko Śląskie było lepsze od LZS Lwówek Śląski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze