Reklama

Podwójny sukces MKS-u - galeria zdjęć

W Marciszowie rozegrany został finał stref I i II w piłce nożnej LZS dziewcząt i chłopców. Prawy gry miały najlepsze drużyny z sześciu powiatów z terenu byłego województwa jeleniogórskiego.

W turnieju grać mogli zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2007 i młodsi.

Do Marciszowa przyjechały tylko cztery drużyny, po dwie w turnieju dziewcząt i chłopców. Rozegrane zostały więc tylko dwa spotkania. Wszystkie drużyny wywalczyły awans do finału dolnośląskiego.

Wśród chłopców MKS Chełmsko Śląskie pokonał SP Lubomierz. W rywalizacji dziewcząt MKS Chełmsko Śląskie było lepsze od LZS Lwówek Śląski.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama