W piątek (17 sierpnia) odbyło się zakończenie sezonu 2017/2018 młodzików, trampkarzy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra. Zawodnicy kończący wiek młodzika i trampkarza otrzymali pamiątkowe statuetki. Dla obu grup został przygotowany poczęstunek.
Cały sezon na pewno należy uznać za udany. Młodzicy zostali sklasyfikowani na siódmym miejscu w lidze okręgowej, a trampkarze na trzecim miejscu.
Grupa zawodników kończąca wiek młodzika: Oktawian Pakiet, Filip Kwiatkowski, Omar Benhalim- Lisowska, Paweł Ferenc, Dominik Grzyb, Sebastian Strudziński, Oskar Wudniak.
Wyróżnienia otrzymali:
Złota Piłka ? Oktawian Pakiet
Srebrna piłka ? Filip Kwiatkowski
Brązowa piłka ? Paweł Ferenc
Najlepszy technik: Omar Benhalim-Lisowska
Najlepsza frekwencja na treningach: Sebastian Strudziński,
Zawodnicy, którzy kończą wiek trampkarza: Szymon Skoczeń, Przemysław Wińcza, Oliwier Zwolski, Jakub Żyżniewski, Maciej Mszański, Łukasz Podobiński, Antoni Dydko, Patryk Macowski, Bartosz Zajdel, Oskar Trzebiński.
Wyróżnienia otrzymali:
Złota Piłka ? Szymon Skoczeń
Srebrna piłka ? Oliwer Zwolski
Brązowa piłka ? Jakub Żyżniewski
Najlepszy technik: Oskar Trzebiński
Najlepsza frekwencja na treningach: Przemysław Wińcza
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz Zarząd Klubu KKS Olimpia Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze