Reklama

Podsumowanie sezonu

W piątek (17 sierpnia) odbyło się zakończenie sezonu 2017/2018 młodzików, trampkarzy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra. Zawodnicy kończący wiek młodzika i trampkarza otrzymali pamiątkowe statuetki. Dla obu grup został przygotowany poczęstunek.

 

Cały sezon na pewno należy uznać za udany. Młodzicy zostali sklasyfikowani na siódmym miejscu w lidze okręgowej, a trampkarze na trzecim miejscu.

Grupa zawodników kończąca wiek młodzika: Oktawian Pakiet, Filip Kwiatkowski, Omar Benhalim- Lisowska, Paweł Ferenc, Dominik Grzyb, Sebastian Strudziński, Oskar Wudniak.

Wyróżnienia otrzymali:
Złota Piłka ? Oktawian Pakiet
Srebrna piłka ? Filip Kwiatkowski
Brązowa piłka ? Paweł Ferenc
Najlepszy technik: Omar Benhalim-Lisowska
Najlepsza frekwencja na treningach: Sebastian Strudziński,

Reklama

Zawodnicy, którzy kończą wiek trampkarza: Szymon Skoczeń, Przemysław Wińcza, Oliwier Zwolski, Jakub Żyżniewski, Maciej Mszański, Łukasz Podobiński, Antoni Dydko, Patryk Macowski, Bartosz Zajdel, Oskar Trzebiński.

Wyróżnienia otrzymali:
Złota Piłka ? Szymon Skoczeń
Srebrna piłka ? Oliwer Zwolski
Brązowa piłka ? Jakub Żyżniewski
Najlepszy technik: Oskar Trzebiński
Najlepsza frekwencja na treningach: Przemysław Wińcza

Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz Zarząd Klubu KKS Olimpia Kamienna Góra.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama