Grupa nieformalna ?Wspólnie dla Chełmska? organizuje podsumowanie działania w ramach projektu na rzecz rozwoju Chełmska Śląskiego.
Podsumowanie odbędzie się 12 grudnia (środa) początek o godzinie 17.00 w Dom Kultury w Chełmsku Śląskim. Organizatorzy zaplanowali m.in. prezentację zrealizowanych działań oraz premierę filmu "Szymrych".

Dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze