Wczoraj (poniedziałek, 7 stycznia) w Pisarzowicach rozegrany został Noworoczny Turniej w Badmintona. Zawody były podsumowaniem drugiego sezonu funkcjonowania Szkółki Badmintona ? UKS Maraton Pisarzowice.
W turnieju uczestniczyło 12 zawodniczek i zawodników podzielonych na cztery grupy rozegrało swoje mecze. Najlepsi badmintoniści z każdej grupy awansowali do półfinałów. Turniej wygrał Korneliusz Olszewski. W rozgrywce deblowej wygrali Emilia i Marcin Mazur.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, medal oraz drobny upominek.
Życzenia i upominki otrzymał również trener młodych badmintonistów Sebastian Regeńczuk.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze