Reklama

Podsumowanie drugiego sezonu

Wczoraj (poniedziałek, 7 stycznia) w Pisarzowicach rozegrany został Noworoczny Turniej w Badmintona. Zawody były podsumowaniem drugiego sezonu funkcjonowania Szkółki Badmintona ? UKS Maraton Pisarzowice.

 

W turnieju uczestniczyło 12 zawodniczek i zawodników podzielonych na cztery grupy rozegrało swoje mecze. Najlepsi badmintoniści z każdej grupy awansowali do półfinałów. Turniej wygrał Korneliusz Olszewski. W rozgrywce deblowej wygrali Emilia i Marcin Mazur.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, medal oraz drobny upominek.

Życzenia i upominki otrzymał również trener młodych badmintonistów Sebastian Regeńczuk.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama