W siedzibie kamiennogórskiego nadleśnictwa odbyło się dzisiaj (środa, 12 lutego) spotkanie z fotografem Tadeuszem Piotrem Prociakiem.
Wyjątkowo gość nie mówił o fotografii lecz o podróżach. Fotograficzna prezentacja ?Kilka rad dla podróżników? prezentowała wyprawy T. P. Prociaka na pięć kontynentów. Zdjęcia chmur, gór, zwierząt, znaków drogowych i ludzi w większości nie były fotografią komercyjną. Część fotografii wywoływała śmiech zgromadzonych. Wśród zdjęć pojawiły się również fotografie prezentujące T. P. Prociaka przy pracy.
Spotkanie zorganizowane zostało z okazji 90-lecia Lasów Państwowych. Ma rozpocząć cykl rozmów z ciekawymi mieszkańcami powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze