Reklama

Podróżnicze rady

W siedzibie kamiennogórskiego nadleśnictwa odbyło się dzisiaj (środa, 12 lutego) spotkanie z fotografem Tadeuszem Piotrem Prociakiem.


Wyjątkowo gość nie mówił o fotografii lecz o podróżach. Fotograficzna prezentacja ?Kilka rad dla podróżników? prezentowała wyprawy T. P. Prociaka na pięć kontynentów. Zdjęcia chmur, gór, zwierząt, znaków drogowych i ludzi w większości nie były fotografią komercyjną. Część fotografii wywoływała śmiech zgromadzonych. Wśród zdjęć pojawiły się również fotografie prezentujące T. P. Prociaka przy pracy.

Spotkanie zorganizowane zostało z okazji 90-lecia Lasów Państwowych. Ma rozpocząć cykl rozmów z ciekawymi mieszkańcami powiatu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama