Zgodnie z zapowiedziami podpisane zostało porozumienie między Arkadiuszem Dybcem a Arkadiuszem Wileńskim. Porozumienie dotyczy współpracy panów po wygraniu wyborów na burmistrza Kamiennej Góry przez Arkadiusza Dybca.
W pierwszej turze wyborów Arkadiusz Wileński starał się o uzyskanie mandatu burmistrza Kamiennej Góry. Uzyskał trzeci wynik i do drugiej tury nie wszedł. Postanowił poprzeć w niej Arkadiusza Dybca. Obaj panowie stwierdzili, że ich programy mają wiele wspólnych elementów. Ustalili również, że Arkadiusz Wileński, w przypadku zwycięstwa w drugiej turze Arkadiusza Dybca, zostanie zastępcą burmistrza.
Porozumienie zostało spisane i podpisane przez obu kandydatów. Jego treść możecie przeczytać na grafikach w galerii.
Druga tura wyborów odbędzie się 21 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze