Reklama

Podpisana umowa

Do połowy września 2021 roku ma potrwać przebudowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Dzisiaj (piątek, 15 maja) podpisana została umowa z wykonawcą.

 

Przebudowa sali gimnastycznej ma kosztować 4,6 mln zł. Ponad 2 mln zł to dotacja z Ministerstwa Sportu. Prace wykona miejscowa firma - Rokom. W przetargu startowały dwie firmy, tańsza oferta odrzucona została z przyczyn formalnych.

Według projektu w miejsce dotychczasowej sali powstaną trzy sale. Duża sala na górnej kondygnacji, dwie małe na dolnej. Będą również szatnie, sanitariaty i trybuna. Dzisiaj Rokom ma otrzymać dokumentację remontu, prace rozpoczną się w ciągu kilku dni.

Po podpisaniu umowy burmistrz Janusz Chodasewicz podkreślał rolę, jaką przy pozyskiwaniu dotacji miała poseł Marzena Machałek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama