Do połowy września 2021 roku ma potrwać przebudowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Dzisiaj (piątek, 15 maja) podpisana została umowa z wykonawcą.
Przebudowa sali gimnastycznej ma kosztować 4,6 mln zł. Ponad 2 mln zł to dotacja z Ministerstwa Sportu. Prace wykona miejscowa firma - Rokom. W przetargu startowały dwie firmy, tańsza oferta odrzucona została z przyczyn formalnych.
Według projektu w miejsce dotychczasowej sali powstaną trzy sale. Duża sala na górnej kondygnacji, dwie małe na dolnej. Będą również szatnie, sanitariaty i trybuna. Dzisiaj Rokom ma otrzymać dokumentację remontu, prace rozpoczną się w ciągu kilku dni.
Po podpisaniu umowy burmistrz Janusz Chodasewicz podkreślał rolę, jaką przy pozyskiwaniu dotacji miała poseł Marzena Machałek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze