Reklama

Podpis w księdze

Kamiennogórskie starostwo informuje, że w poniedziałek (12 marca) na kamiennogórskim rynku będzie można złożyć podpis w pamiątkowej księdze z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Księga pamiątkowa roku stulecia odzyskania niepodległości po raz pierwszy wyłożona została 5 grudnia, w budynku parlamentu, podczas Zgromadzenia Narodowego.

W poniedziałek (12 marca) wpisu w księdze będą mogli dokonać uczestnicy spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą.

Przypominamy, że z uwagi na wizytę prezydenta, zmieniona zostanie organizacja ruchu w centrum Kamiennej Góry.

W innym miejscu stanie również krwiobus.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama