Kamiennogórskie starostwo informuje, że w poniedziałek (12 marca) na kamiennogórskim rynku będzie można złożyć podpis w pamiątkowej księdze z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Księga pamiątkowa roku stulecia odzyskania niepodległości po raz pierwszy wyłożona została 5 grudnia, w budynku parlamentu, podczas Zgromadzenia Narodowego.
W poniedziałek (12 marca) wpisu w księdze będą mogli dokonać uczestnicy spotkania z prezydentem Andrzejem Dudą.
Przypominamy, że z uwagi na wizytę prezydenta, zmieniona zostanie organizacja ruchu w centrum Kamiennej Góry.
W innym miejscu stanie również krwiobus.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze