Wędkarze z koła PZW Kamienna Góra "Miasto" uczestniczyli dzisiaj (niedziela, 17 lutego) w podlodowych mistrzostwach koła. Zawody odbyły się nad kamiennogórskim zalewem.
Do rywalizacji przystąpiło dziesięciu wędkarzy. Po podsumowaniu wyników z dwóch tur okazało się że mistrzem koła został Janusz Kita, który był najlepszy w obu turach. Drugie miejsce zajął Paweł Lisiecki, trzecie Grzegorz Michałczak. Kolejne lokaty wywalczyli: Arkadiusz Rusiecki, Marcin Kazubski i Marek Klimczak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze