W cyklu zawodów zaliczanych do Rajdowego Pucharu Polski 2013 startowała załoga Kacper Wróblewski, Tomasz Borko. Pilot to kamiennogórzanin.
W końcowej klasyfikacji generalnej cyklu załoga zajęła piąte miejsce wśród 49 sklasyfikowanych załóg.
Natomiast w klasie 5 RPP załoga z kamiennogórzaninem na fotelu pilota stanęła na podium, zajęła trzecie miejsce.
Nie widzisz filmu? Kliknij tutaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze