Zespół Aperto z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury zajął III miejsce w XV Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Brzeskie Kolędowanie w Brzegu.
- Oprócz udanego występu, zwiedziliśmy także zamek i ratusz brzeski - mówi Paulina Wójcik, opiekun grupy.
Wyjazd był możliwy dzięki gminie Wałbrzych, która opłacając przejazd artystów zrewanżowała się za ich występ podczas Lampionów pamięci.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze