Złe oznakowanie? Chwila zapomnienia? Kierujący kamperem przejechał kilkadziesiąt metrów pod prąd ulicą Spacerową w Kamiennej Górze.
Kamper poruszał się ulicą Spacerową pod prąd w sobotę (8 lipca) około godziny 13. Inni kierujący szybko dali znać niebacznemu kierującemu sygnalizując światłami i sygnałami dźwiękowymi. Dużym pojazdem udało się zawrócić wykorzystując przystanek autobusowy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze