Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 40-letni kierowca zatrzymany dzisiaj (wtorek, 18 sierpnia) w centrum Kamiennej Góry.
Mieszkaniec powiatu jaworskiego po godzinie 13 jechał oplem astrą vectrą. Po ulicach w centrum miasta poruszał się pod prąd, przy okazji uszkadzał inne pojazdy, policjanci na razie wiedzą o trzech uszkodzonych samochodach.
W chwili zatrzymania mężczyzna wydmuchał ponad 3 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze