- No i skończyło się ? tymi słowami przywitała uczniów dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze Mariola Jaciuk. W szkole rozpocznie naukę 250 nowych uczniów.
W zasadniczej szkole zawodowej naukę rozpocznie 122 uczniów. W technikum 128. W całym zespole szkół uczy się 852 uczniów. Przez wakacje w szkole dokonano niezbędnych remontów.

Na uroczystym apelu rozpoczynającego rok szkolny przybyła starosta Ewa Kocemba oraz wojskowi: podporucznik Anna Jagielnicka i szeregowa Żaneta Gosa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze