Piłkarze lubawskiego Orła rozpoczynają przygotowania do sezonu 2024/25 piłkarskiej klasy A. Pierwszy, otwarty trening już 10 lipca na stadionie w Lubawce.
Początek treningu zaplanowany jest na godzinę 18. Klub zaprasza do udziału zawodników zainteresowanych grą w Orle. Skład nie jest jeszcze zamknięty.
W nowym sezonie trenerem Orła pozostanie Tomasz Meuszyński. Trener już przygotował terminarz treningów i gier kontrolnych. Już 13 lipca Orzeł zagra w Turnieju Piłki Nożnej w Czechach. 21 lipca zaplanowany jest sparing z Sokołem Vitezna. 27 lipca Orzeł zagra Banikiem Zaclerz. Na 3 sierpnia zaplanowany jest sparing z Iskrą Witków, a 11 sierpnia z Bobrem Marciszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze