Rozlosowane zostały pary rundy wstępnej oraz pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski w podokręgu Jelenia Góra. Na grę w tych rozgrywkach zdecydowały się tylko dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego. Pierwsze mecze już 3 sierpnia.
W rundzie wstępnej, zaplanowanej na 3 sierpnia zagrają:
Pierwsza runda rozegrana ma być do 13 sierpnia. Rozlosowane pary:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze