W Krzeszowie rozpoczął się dzisiaj (poniedziałek, 13 sierpnia) Wielki Odpust. Główne uroczystości zaplanowane są na środę (15 sierpnia).
Dzisiaj o godzinie 10 z krzeszowskiej bazyliki wyruszyła grupa wiernych na drogę krzyżową. Podczas kilkugodzinnej wędrówki wierni przejdą całą kalwarię. Trzydzieści trzy stacje kalwarii krzeszowskiej rozłożone są według miar jerozolimskich. Wierni modlą się m.in. w intencji Ojczyzny, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze