30 kwietnia, sobota, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce rozpoczął tegoroczną majówkę. Impreza odbywała się w Parku Watra.
W parku stanęły dmuchańce. Nie brakowało też szerokiej oferty gastronomicznej. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów każdy mógł rozstawić się z grillem.

Gwiazdą wieczoru był młody wokalista Szymon Chodyniecki.
Na zakończenie dyskotekę poprowadził DJ z grupy Gra To Dobrze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze