Wczoraj (sobota, 4 stycznia) w Kościelisku rozpoczął się cykl biathlonowych zawodów "Celuj w Igrzyska".
MUKN "Pod Stróżą" Lubawka podał wyniki zawodników tego klubu w biegu indywidualnym. W kategorii młodzik Jakub Potoniec był drugi. Wśród młodziczek Oliwia Arendarczyk zajęła czwarte miejsce, Ola Szajnowska była siódma, Majka Germata 16, Nikolia Garnkowska 18.
W kategorii Młodziczka Młodsza Milena Liber zajęła piąte miejsce, Julia Fedoruk szóste, Paulina Krok - Orzechowska 19, Małgorzata Lubos 20, Kornelia Kmiecik 21.
W kategorii Młodzik młodszy Stanisław Bodzek był 16, Mateusz Gałkowski 26, Marcel Wilczyński 28.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze