Dzisiaj rano leśniczy Nadleśnictwa Jawor na terenie Świdnika znalazł pocisk moździerzowy z zapalnikiem. Pocisk znaleziony został podczas prac w kompleksie leśnym.
Pocisk zabezpieczali leśnicy i policjanci. Na miejscu jest już patrol saperski, który zajmie się niebezpiecznym znaleziskiem.
- W przypadku ujawnienia takiego przedmiotu nie należy go odkopywać, przenosić, podnosić czy dotykać. - przypomina mł. asp. Katarzyna Trzepak z kamiennogórskiej policji. - O takim znalezisku trzeba niezwłocznie powiadomić najbliższą jednostkę policji lub zadzwonić na numer alarmowy 112.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze