Głównie słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przybyli na przedstawienie ?Pociągiem w głąb historii? w Centrum Kultury.
Grupa uczniów z Zespołu Szkół w Pisarzowicach, Projekt Arado oraz Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne z Kamiennej Góry zaprosiło na swoje przedstawienie losów Polski od wybuchu I Wojny Światowej do końca II Wojny Światowej. Młodzi ludzie ukazali trudne losy Narodu Polskiego.
Niestety z przyczyn niezależnych od organizatorów cześć aktorów ? rekonstruktorów nie dojechała na przedstawienie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze