Kamiennogórska Grupa Biegową zorganizowała dzisiaj (19 października, niedziela) trening biegowy w Pisarzowicach.
Pod wypożyczalnią nart spotkało się blisko dwudziestu biegaczy. Kolejny raz nie zabrakło też fanów dwóch kółek.
Trasa od Pisarzowic do Czartaka, później szlakiem czerwonym z powrotem do Pisarzowic. W sumie do pokonania było trochę ponad 11 kilometrów. Niektórzy trenujący pomylili jednak trasę i przebiegli ponad trzynaście kilometrów.
Za tydzień KGB zaprasza na trening w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze