Wczoraj (niedziela, 24 lutego) wieczorem policjanci z kamiennogórskiej drogówki zatrzymali do kontroli osobową toyotę.
Samochód prowadził 23-latek. Podejrzenia policjantów wzbudziło zachowanie kierującego. Przeprowadzone badanie testerem wykazało, że był pod wpływem narkotyków. Od kierowcy pobrana została krew.
Za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze