Wczoraj (niedziela, 26 sierpnia) dzielnicowi z kamiennogórskiej policji zatrzymali kierowcę, który doprowadził do kolizji drogowej.
Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Kamiennej Góry. Cofając fiatem 35-latek z Kamiennej Góry uderzył w prawidłowo jadące audi. Nikomu nic się nie stało. Okazało się jednak, że kierujący fiatem miał w organizmie 1,1 promila alkoholu. Dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.
Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności za kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ukarany zostanie również za prowadzenie bez uprawnień i spowodowanie kolizcji drogowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze