Reklama

Po alkoholu, bez uprawnień

Wczoraj (niedziela, 26 sierpnia) dzielnicowi z kamiennogórskiej policji zatrzymali kierowcę, który doprowadził do kolizji drogowej.

 

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Kamiennej Góry. Cofając fiatem 35-latek z Kamiennej Góry uderzył w prawidłowo jadące audi. Nikomu nic się nie stało. Okazało się jednak, że kierujący fiatem miał w organizmie 1,1 promila alkoholu. Dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności za kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ukarany zostanie również za prowadzenie bez uprawnień i spowodowanie kolizcji drogowej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama