W piątek (29 listopada) na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze w ramach programu rekreacyjno-profilaktycznego "Mądrze żyć" odbędą się XII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu.
Jak co roku do rywalizacji w wodzie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów kamiennogórskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Zapisy na specjalnych kartach startowych, które są dostępne w kasie basenu.
Ogólny program imprezy pływackiej:
9:15 - oficjalne otwarcie zawodów,
9:30 - rozgrzewka w wodzie,
10:00- rozpoczęcie rywalizacji zgodnie z harmonogramem,
ok. 13:30 - zakończenie imprezy.
Szczegóły w Regulaminie zawodów - kliknij tutaj.
Organizatorem mistrzostw jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, natomiast głównym sponsorem po raz kolejny jest Gmina Miejska Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze