Reklama

Pływanie z Dwójką

W piątek (29 listopada) na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze w ramach programu rekreacyjno-profilaktycznego "Mądrze żyć" odbędą się XII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu.


Jak co roku do rywalizacji w wodzie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów kamiennogórskich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Zapisy na specjalnych kartach startowych, które są dostępne  w kasie basenu. 

Ogólny program imprezy pływackiej:
9:15 - oficjalne otwarcie zawodów,
9:30 - rozgrzewka w wodzie,
10:00- rozpoczęcie rywalizacji zgodnie z harmonogramem,
ok. 13:30 - zakończenie imprezy.
Szczegóły w Regulaminie zawodów - kliknij tutaj.

Organizatorem mistrzostw jest Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, natomiast głównym sponsorem po raz kolejny jest Gmina Miejska Kamienna Góra.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama