Reklama

Pływanie z ?dwójką?

We wtorek (28 czerwca) na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbędą się XVII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 w Pływaniu.


Otwarcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 8.30. Początek rywalizacji na 9.00, zakończenie imprezy na około 12.00. Do ścigania się w wodzie organizatorzy zapraszają chętnych uczniów kamiennogórskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zapisy na specjalnych kartach startowych w kasie basenu lub u nauczycieli wychowania fizycznego w danej szkole. Szczegóły w regulaminie zawodów.


Organizatorem zawodów jest Szkoła Podstawowa nr 2.
Głównym sponsorem zawodów pływackich jest Gmina Miejska Kamienna Góra.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama