Dzisiaj (środa, 14 marca) na basenie w Kamiennej Górze odbyły się zawody pływackie podopiecznych Domu Opieki Społecznej z Szarocina.
Na udział w pływackiej rywalizacji zdecydowały się 22 osoby. Pływały na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym, dowolnym, dowolnym z pomocami. Odbyła się również rywalizacja na dystansie 25 metrów w chodzie w wodzie.
Zawody były podsumowaniem kolejnego roku regularnego korzystania przez podopiecznych DPS z basenu. Grupa pływaków z Szarocina przygotowuje się również do udziału w pływackiej olimpiadzie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze