Reklama

Pływacka strefa ? szkoły średnie

Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) na kamiennogórskim basenie odbył się finał strefy jeleniogórskiej w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców szkół średnich.

 

Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły trzy drużyny, natomiast do rywalizacji chłopców pięć ekip.

WYNIKI DZIEWCZĄT
Sztafety 6x50 m.
1. I LO Bolesławiec 3:35;97
2. ZSP im. AM Lubań 4:00;06
3. LO Kamienna Góra 4:04;61

PUNKTACJA DRUŻYNOWA
1. I LO Bolesławiec 123 pkt.
2. ZSP Lubań 117 pkt.
3. LO Kamienna Góra 99 pkt.

WYNIKI CHŁOPCÓW
Sztafety 6x50 m.
1. ZSP im. Am Lubań 2:47,74
2. I LO Bolesławiec 2;59;77
3. LO Kamienna Góra 3:01;34
4. ZST Jelenia Góra 3:16;09
5. ZSZiO Kamienna Góra 3;23;06

PUNKTACJA DRUZYNOWA
1. ZSP im AM Lubań 124 pkt.
2. I LO Bolesławiec 108 pkt.
3. ZST Jelenia Góra 100 pkt.
4. LO Kamienna Góra 98 pkt.
5. ZSZiO Kamienna Góra 79 pkt.

Reklama

Do punktacji drużynowej zalicza się wynik sztafety oraz wyniki z pływania indywidualnego.

Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały po dwie najlepsze drużyny.

Zawody zorganizowane zostały przez MOS Kamienna Góra.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama