Do Lubawki wróci kino. Tylko na chwilę, z jednym seansem. Film będzie można obejrzeć w plenerze, na placu przy plebanii.
Kino plenerowe uruchomione zostanie 28 sierpnia o godzinie 20:30. Organizatorzy zapraszają na polski film w reżyserii Jacka Lisińskiego "Carte Blanche".
Udział w seansie będzie bezpłatny, organizatorzy zapraszają również na darmowy pop-corn i lemoniadę.
To druga próba uruchomienia tego lata kina plenerowego w Lubawce. Z pierwszego terminu organizatorzy zrezygnowali z powodu złej pogody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze