W Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w piłce plażowej szkół ponadpodstawowych. W zawodach zagrały dwie drużyny (dziewczęta i chłopcy) z Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Drużyna dziewcząt wygrała turniej i została mistrzem strefy. Drużyna grała w składzie: O. Dubiel, P. Majerska, M. Mitro. Opiekunem był P. Lema. Jako mistrzynie strefy uczennice ZSZiO zagrają w finale wojewódzkim.
Drużyna chłopców w składzie T. Grzyb, F. Urbański zajęła piąte miejsce. Opiekunem drużyny był T. Wyszomirski.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze