Reklama

Plastyczne nagrody

Oddział wojewódzki związku OSP RP opublikował wyniki konkursu plastycznego Dolny Śląsk-Saksonia oraz etapu wojewódzkiego konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom". DO obu konkursów zgłoszone zostały prace z powiatu kamiennogórskiego wyłonione w konkursie powiatowym.

 

Konkurs plastyczny Dolny Śląsk - Saksonia
W grupie uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej pierwsze miejsce otrzymała Katarzyna Włodarczyk (Szkoła Podstawowa w Miszkowicach). W kategorii uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych i II-III gimnazjum czwarte miejsce zajęła Natalia Radzimska (Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Kamiennej Górze).

Etap wojewódzki konkursu "Zapobiegajmy pożarom". Nagrodzone prace wysłane zostały do Warszawy na etap krajowy.
Grupa przedszkolaków: 2 miejsce Anna Bejnarowicz, trzecie Julia Jach, czwarte Igor Oleksy (wszyscy Przedszkole nr 1 z Kamiennej Góry). Wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych wygrała Amelia Linczewska (Zespół Szkolno-Przedszkolny z Marciszowa), 4. miejsce zajął Szymon Adamczyk (Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. J. Twardowskiego w Kamiennej Górze). Wśród uczniów klas IV-VI czwarte miejsce zajęła Kamila Ataryk (Zespół Szkół Publicznych z Pisarzowic). W kategorii uczniów klas VII-VIII podstawówek i II-III gimnazjów pierwsze miejsca zajęli: Klaudia Łomnicka (Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze) Zuzanna Myjak i Emilia Latuszkiewicz (obie Gimnazjum nr 1 z Kamiennej Góry).

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama