Dzisiaj (poniedziałek, 12 marca) w szkole w Lubawce odbyły się Targi Edukacyjne. Impreza organizowana jest od kilku lat, ma ułatwić gimnazjalistom podjęcie decyzji o dalszej edukacji.
W tym roku targi odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej. Stosika wystawiło dziesięć szkół ponadgimnazjalnych m.in. z Kamiennej Góry, Jeleniej Góry, Karpacza. Każda z placówek miała ok. 5 minut na przedstawienie swojej oferty zgromadzonym gimnazjalistom. Później informacje udzielane były przy stoiskach poszczególnych placówek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze