Reklama

Pisarzowice piąte

Dzisiaj (czwartek, 3 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt z gimnazjów.



Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna z Gimnazjum w Pisarzowicach.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. nr 3 Lubań 1:3
Gim. Wleń ? Gim. Pisarzowice 3:0
Gim. Jeżów ? Gim nr 2 Bogatynia 3:0
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. Pisarzowice 3:0
Gim. Wleń ? Gim. nr 3 Bolesławiec 3:1
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. Wleń 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. nr 3 Bolesławiec 3:1
Gim. Pisarzowice ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:2
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. Pisarzowice 3:1
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. Wleń 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. nr 2 Lubań 3:2
Gim. Wleń ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. Pisarzowice 3:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim
2. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
3. Gimnazjum we Wleniu
4. Gimnazjum nr 3 w Bolesławcu
5. Gimnazjum w Pisarzowicach
6. Gimnazjum nr 2 w Bogatyni

Do kolejnego etapu rozgrywek awansowały dwie pierwsze drużyny.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama