Dzisiaj (czwartek, 3 marca) w Pisarzowicach rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym dziewcząt z gimnazjów.
Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna z Gimnazjum w Pisarzowicach.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. nr 3 Lubań 1:3
Gim. Wleń ? Gim. Pisarzowice 3:0
Gim. Jeżów ? Gim nr 2 Bogatynia 3:0
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. Pisarzowice 3:0
Gim. Wleń ? Gim. nr 3 Bolesławiec 3:1
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. Wleń 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. nr 3 Bolesławiec 3:1
Gim. Pisarzowice ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:2
Gim. nr 3 Lubań ? Gim. Pisarzowice 3:1
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. Wleń 3:1
Gim. Jeżów ? Gim. nr 2 Lubań 3:2
Gim. Wleń ? Gim. nr 2 Bogatynia 3:1
Gim. nr 3 Bolesławiec ? Gim. Pisarzowice 3:1
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim
2. Gimnazjum nr 3 w Lubaniu
3. Gimnazjum we Wleniu
4. Gimnazjum nr 3 w Bolesławcu
5. Gimnazjum w Pisarzowicach
6. Gimnazjum nr 2 w Bogatyni
Do kolejnego etapu rozgrywek awansowały dwie pierwsze drużyny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze