Reklama

Pisarzowice dla WOŚP

W Domu Kultury w Pisarzowicach trwa 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aktualizacja 20:31
Znamy kwotę zebraną w Pisarzowicach

W tym roku dla WOŚP w Pisarzowicach zebrano 12 404,35 zł. Wśród licytowanych fantów były dwa przejazdy strażackim wozem po terenie sołectwa. Najcenniejszym okazał się bon na przygotowanie oprawy muzycznej i tortu przez wójta i zastępczynię. Bon licytowany by jednocześnie w Krzeszowie i Pisarzowicach, trafił do uczestnika finału w Pisarzowicach, który zapłacił 1120 zł. 

Oryginalna informacja
Część artystyczną rozpoczęli tancerze z klubu Fraszka. W programie są kolejne występy oraz licytacje. Wśród fantów jest m.in. koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski, obrazy, tort upieczony przez zastępcę wójta. W Pisarzowicach i Krzeszowie wylicytowany zostanie bon na obsług dowolnej imprezy rodzinnej lub firmowej. Oprawę muzyczną zapewni wójt, ciasto jego zastępczyni.

Reklama

Pisarzowiccy strażacy obsługują grilla i zapraszają do oglądania nowego wozu.

Program WOŚP w Pisarzowicach

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama