W Domu Kultury w Pisarzowicach trwa 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Aktualizacja 20:31
Znamy kwotę zebraną w Pisarzowicach
W tym roku dla WOŚP w Pisarzowicach zebrano 12 404,35 zł. Wśród licytowanych fantów były dwa przejazdy strażackim wozem po terenie sołectwa. Najcenniejszym okazał się bon na przygotowanie oprawy muzycznej i tortu przez wójta i zastępczynię. Bon licytowany by jednocześnie w Krzeszowie i Pisarzowicach, trafił do uczestnika finału w Pisarzowicach, który zapłacił 1120 zł.
Oryginalna informacja
Część artystyczną rozpoczęli tancerze z klubu Fraszka. W programie są kolejne występy oraz licytacje. Wśród fantów jest m.in. koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski, obrazy, tort upieczony przez zastępcę wójta. W Pisarzowicach i Krzeszowie wylicytowany zostanie bon na obsług dowolnej imprezy rodzinnej lub firmowej. Oprawę muzyczną zapewni wójt, ciasto jego zastępczyni.
Pisarzowiccy strażacy obsługują grilla i zapraszają do oglądania nowego wozu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze