Reklama

Policjanci oraz strażnicy leśni prowadzą przedświąteczną akcję "Stroisz 2025". W ramach akcji funkcjonariusze zapobiegają nielegalnemu pozyskiwaniu młodych drzewek i gałęzi drzew iglastych. Kontrolowane jest również przestrzeganie zakazu wjazdu do lasu.

- Nielegalne zbieranie gałęzi drzew iglastych jest nie tylko wykroczeniem, ale również działaniem szkodliwym dla środowiska. Usuwanie gałęzi i młodych pędów wpływa negatywnie na kondycję drzew, zakłóca równowagę ekologiczną oraz niszczy miejsca bytowania wielu gatunków zwierząt. - przypominają policjanci i leśnicy.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra Aktualizacja: 12/12/2025 10:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama