Policjanci oraz strażnicy leśni prowadzą przedświąteczną akcję "Stroisz 2025". W ramach akcji funkcjonariusze zapobiegają nielegalnemu pozyskiwaniu młodych drzewek i gałęzi drzew iglastych. Kontrolowane jest również przestrzeganie zakazu wjazdu do lasu.
- Nielegalne zbieranie gałęzi drzew iglastych jest nie tylko wykroczeniem, ale również działaniem szkodliwym dla środowiska. Usuwanie gałęzi i młodych pędów wpływa negatywnie na kondycję drzew, zakłóca równowagę ekologiczną oraz niszczy miejsca bytowania wielu gatunków zwierząt. - przypominają policjanci i leśnicy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze