W Pisarzowicach trwa 1. Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej, Memoriał im. Józefa Rusnarczyka. Podczas zawodów zbierane są datki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W hali przy szkole w Pisarzowicach gra osiem drużyn. Uran Okrzeszyn, Czarni Przedwojów, Sezal 2 Janiszów, Lesk Sędzisław, Pagaz Krzeszów, Bóbr Marciszów i dwie drużyny Victorii Czadrów rozpoczęły rozgrywki w dwóch grupach. Najlepsze drużyny awansują do półfinałów rozgrywanych w systemie pucharowym.
Wpisowe zebrane od drużyn oraz dobrowolne datki trafiają do puszki WOŚP.
Zmagania sportowców obserwuje rodzina Józefa Rusnarczyka, działacza Victorii Czadrów.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze