Reklama

Piłkarze dla WOŚP

Osiem drużyn gra w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Kamienna Góra. Turniej rozgrywany jest w Pisarzowicach.

Aktualizacja 17:05

Znane są już wyniki turnieju. Zawody wygrał Kwarc Pisarzowice. Drugie miejsce zajął LKS Bóbr Marciszów, trzecie LKS Czarni Przedwojów. Kolejne miejsca wywalczyły drużyny: Olimpia Kamienna Góra juniorzy, Lesk Sędzisław, Victoria Czadrów, Kwarc Pisarzowice juniorzy, Pagaz Krzeszów juniorzy.

Oryginalna informacja
W turnieju grają drużyny: KKS Olimpia Kamienna Góra juniorzy, LKS Czarni Przedwojów, Victoria Czadrów, LKS Pagaz Krzeszów juniorzy, LKS Bóbr Marciszów, Lesk Sędzisław, Kwarc Pisarzowice seniorzy, Kwarc Pisarzowice juniorzy.

Reklama

Turniej jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: faceboook / Patryk Straus

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama