Osiem drużyn gra w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar wójta gminy Kamienna Góra. Turniej rozgrywany jest w Pisarzowicach.
Aktualizacja 17:05
Znane są już wyniki turnieju. Zawody wygrał Kwarc Pisarzowice. Drugie miejsce zajął LKS Bóbr Marciszów, trzecie LKS Czarni Przedwojów. Kolejne miejsca wywalczyły drużyny: Olimpia Kamienna Góra juniorzy, Lesk Sędzisław, Victoria Czadrów, Kwarc Pisarzowice juniorzy, Pagaz Krzeszów juniorzy.
Oryginalna informacja
W turnieju grają drużyny: KKS Olimpia Kamienna Góra juniorzy, LKS Czarni Przedwojów, Victoria Czadrów, LKS Pagaz Krzeszów juniorzy, LKS Bóbr Marciszów, Lesk Sędzisław, Kwarc Pisarzowice seniorzy, Kwarc Pisarzowice juniorzy.
Turniej jest jednym z wydarzeń zaplanowanych w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Źródło: faceboook / Patryk Straus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze