Reklama

Piłkarskie zwycięstwa "dwójki"

We wtorek (26 marca) odbyły się Igrzyska dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry i Szkoły Podstawowej z Marciszowa.

 

Dziewczęta, jak i chłopcy z SP2 wygrali w swoich kategoriach i tym samym awansowali do finału powiatowego.

Tabela końcowa rozgrywek dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. ZS Marciszów

Skład dziewcząt SP2: N. Ziętara, W.Radzis, K.Liber, Z. Gotowt, O. Chojnacka, S.Filip; M. Godlewska, N. Olesiak, W. Krocz, opiekun Adam Nowak

Tabela końcowa rozgrywek chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. ZS Marciszów

Skład chłopców SP2: M.Mikielewicz, T. Baran, M.Wolak, G. Grygiel, J. Rusiecki, J. Bocheński-Lesiuk; M. Rozmus, M. Maziakowski, A. Kocoń, D. Kisiel, opiekun: Marcin Trela

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama