We wtorek (26 marca) odbyły się Igrzyska dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry i Szkoły Podstawowej z Marciszowa.
Dziewczęta, jak i chłopcy z SP2 wygrali w swoich kategoriach i tym samym awansowali do finału powiatowego.
Tabela końcowa rozgrywek dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. ZS Marciszów
Skład dziewcząt SP2: N. Ziętara, W.Radzis, K.Liber, Z. Gotowt, O. Chojnacka, S.Filip; M. Godlewska, N. Olesiak, W. Krocz, opiekun Adam Nowak

Tabela końcowa rozgrywek chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. ZS Marciszów
Skład chłopców SP2: M.Mikielewicz, T. Baran, M.Wolak, G. Grygiel, J. Rusiecki, J. Bocheński-Lesiuk; M. Rozmus, M. Maziakowski, A. Kocoń, D. Kisiel, opiekun: Marcin Trela

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze