W Lubawce rozegrany został dzisiaj turniej o Puchar burmistrza miasta Lubawka w piłce halowej chłopców do lat 13 i dziewcząt do lat 15. Zawody zorganizował LZS.
W kategorii dziewcząt wystartowały tylko dwie drużyny. Obie reprezentowały miszkowickiego Dragona.
W turnieju chłopców zagrały reprezentacje pięciu klubów. Wygrał KAP Kamienna Góra. Drugie miejsce zajął Pagaz Krzeszów, trzecie Bóbr Marciszów. Czwarty był Orzeł Lubawka, a piąty Dragon Miszkowice.
Po dwie najlepsze drużyny awansowały do zawodów strefowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze