W niedzielę (25 listopada) młodzieżowe grupy zawodników klubu KKS Olimpia Kamienna Góra (młodzicy, trampkarze, juniorzy) wraz z trenerami Adamem Nowakiem i Remigiuszem Potońcem pojechali do Lubina na mecz piłkarski Zagłębie Lubin - Legia Warszawa.
Wyjazd był podziękowaniem za zaangażowanie piłkarzy w rundzie jesiennej. W wycieczce wzięli udział również rodzice oraz trener seniorów Adam Blicharski. Do Lubina pojechało 49 osób. Głównym organizatorem wyjazdu był trener Adam Nowak.
Młodzi piłkarze mogli zobaczyć obiekt Zagłębia Lubin oraz zawodników grających w polskiej ekstraklasie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze